Basın

Cepkask A.Ş Genel Koordinatörü Merve Söğüt Kurumsal İşbirliklerinde Seçiciyiz.

Biz bağımsız ve sahada güçlü olmayı tercih ediyoruz, bayilerimizin en büyük gelir kalemi Cepkask ve Teknokask satışlarından.

Bize en çok neden markalar ile sektördeki zincir satıcılar ile iş birliği yapmıyorsunuz diye sorular geliyor.
Uzun yıllar hem markalar ile hem de zincirler ile iş birliği yaptık. Ancak zaman içinde iş birliği yaptığımız şirketler kendilerine özel Cepkask ve Teknokask benzeri hizmetleri müşterilerine sunmaya başladılar. Sundukları hizmetlerin ne kadar yasal veya sigortacılık mevzuatına ne kadar uygun olduğu tartışılır ancak bu günkü durum bu.
Ayrıca kurumsal iş birliklerinde her kurum kendi planlamasına göre hizmet modeli oluşturmak istiyor, biz kurumlara göre farklı modeller geliştirmeyi işin açıkçası boşuna kondisyon kaybı görüyoruz.
Biz Cepkask olarak cep telefonlarına, tabletlere, dizüstü bilgisayarlara, fotoğraf makinelerine ve televizyonlara güvence hizmeti sunuyoruz. Bunun yanında da televizyonlara +3 yıl uzatılmış garanti sunuyoruz.
Bunun dışında örneğin müşteriye cep telefonu, tablet, notebook ve blender için + garanti sunmayı etik bulmuyoruz. Müşteri bu hizmetlerden ürünün ömrü bakımından faydalanması mümkün değil. Bu sebeple tüketicinin aleyhine olabilecek hizmet gibi gösterilen ancak hiçbir faydası olmayan ürünleri tüketiciye sunma taraftarı değiliz.
Biz sahada bayilerimiz ile güçlü olma stratejisini benimsedik ve bu yolda ilerleyeceğiz. Ancak kurumsal iş birliklerine de kapıyı tamamen kapatmıyoruz. 16 yıldır edindiğimiz tecrübe ile makul stratejiler ile kurumsal iş birlikleri de yapacağız tabiki..

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merve hanım merhaba;
    Eskiden hp ile olduğu gibi kampanyalar yapsanız. Zamanında aldığım hp pavillion dizüstü bilgisayarımda düşürmem neticesinde hasar meydana geldiğinde hemen onarmıştınız. Özellikle dizüstü bilgisayarlara çok lazım oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı