Basın

Cepkask Yurt Dışından Gelen Telefonlara Güvence Veriyor

Yurt dışından yolcu beraberinde getirilen cep telefonları, Türkiye’de ki perakende satış fiyatlarına nazaran biraz daha ucuz olmasına karşın ne garanti ne de sigorta koruması alamıyorlar.

Bu konuyu Cepkask Genel Müdürü Sayın Tayfun Gülgeç ile konuştuk.

Cepkask olarak yurt dışından yolcu beraberin de getirilmiş olan cep telefonları için de bir hizmetiniz var mı?

Tayfun Gülgeç “Yurda yolcu beraberinde giren elektronik cihazların başını cep telefonları çekmekte. Maalesef Türkiye’den satın alınmamış cep telefonlarına Türkiye’deki yetkili servisler maalesef garanti kapsamında hizmet vermiyorlar.

Tüketiciler yurt içinden veya yurt dışından nereden almış olursa olsun günümüz koşullarında hatırı sayılır ciddi bedeller öderken,cep telefonları her türlü riske açık korumasız vaziyette oluyordu.

Yurt dışından alınmış gerek üretici hatası gerekse kullanıcı hatasına maruz kalmış bir çok vaka ile karşılaştık.

Bu duruma bir çözüm getirmek adına yaklaşık bir yıllık bir araştırma ve sonucunda yasal prosedürün yerine getirilmesi şartıyla yolcu beraberinde yurda girmiş faturalı bütün elektronik cihazlara sigorta ve güvence hizmeti vermeye başladık.

Artık yolcu beraberinde yurda girmiş cep telefonlarına rahatlıkla hizmet veriyoruz.

Tüketiciler www.cepkask.com.tr e-ticaret sitemizi ziyaret etmek suretiyle cep telefonlarını, Kırılma, Sıvı, Oksidasyon, Kavrulma, Voltaj sebebiyle oluşan hasarlara ve Gasp, Kapkaç,Hırsızlık gibi risklere karşı güvence altına alıyorken ayrıca Danışmanlık,Teknik Destek, Hukuki Danışmanlık, Kurulum, Veri Kurtarma, Teknik Servis gibi hizmetlerimizden de yararlanabiliyorlar. Bu hizmetlerin tümünü müşterilerimize bir bütün olarak sunuyoruz.

Müşterilerimiz www.cepkask.com.tr e-ticaret sitemizden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirler. E-ticaretsitemizin ödeme kısmı, Dünya’nın önde gelen Ödeme Sistemleri Şirketi PayU Türkiye tarafından yönetilmektedir. Müşterilerimiz PayU’ nun 2 – 12 taksit seçeneklerini kullanarak güvenle alışveriş yapabilirler.” dedi. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı