Basın

Cepkask’ın Başarılı Bayileri Dünya’yı Geziyor

Cepkask A.Ş her yıl başarılı bayilerini yurt dışı geziler ile ödüllendiriyor. Artık geleneksel hale gelen yurt dışı geziler daha planlama aşamasındayken bayilerin görüşleri de alınıyor.
Günümüzde bir çok marka yurt dışı turlar düzenlediğinden, bayilerin gitmedikleri veya merak ettikleri şehirlere öncelik tanınıyor.

Cepkask A.Ş bayilerini bu güne kadar, New York, St. Petersburg, Kiev, Odessa, Karlovy Vary, Prag, Bangkok, Phuket, Kuala Lumpur, Paris, Miami, Cape Town, Venedik, Tokyo, Floransa, Barcelona, Madrit, Belgrad, Kamboçya, Phnom Penh, Pattaya, Kıbrıs, Girne gibi şehirlerde ağırladı.
Organize edilen bütün turlarda bayiler beş yıldızlı oteller de ağırlanırken, tüm akşam yemekleri Michelin Yıldızı sahibi restaurantlarda yenirken, tüm transferler  Limousine araçlar ile yapıldı.

Cepkask Bayilerini 2019’ da Küba da Ağırlayacak.
Dünya’nın bir çok şehrini gezen başarılı Cepkask bayileri 2019 yılında Küba’nın önde gelen şehirlerini gezecekler. 12 Gün olarak planlanan Küba turunda yine yüksek kalite standartlarındaki oteller ve restaurantlar kullanılacak.

Cepkask Genel Müdürü Tayfun Gülgeç, “Bayilerimiz bir sene boyunca Cepkask, Teknokask ve Teknopaket + 3 Yıl Hizmet Paketlerimizin satışını başarı ile yapmaktalar. Türkiye deki liderliğimizi bayilerimize ve satış kanallarımıza borçluyuz. Bu sebeple bayilerimizi bir anlamda ödüllendirmek de bizim en büyük görevimiz. Her yıl daha kapsamlı turlar düzenleyeceğiz ve gidilmemiş Dünya’nın en güzel şehirlerine gideceğiz” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı