Basın

Merve Söğüt; Şirketlere Sunduğu Hizmetler İle Cepkask Türkiye’de Tek

Teknolojinin ışık hızında gelişmesi ile 20 sene önce hayal bile edemediğimiz elektronik cihazların artık günümüzde hayatımızın ayrılmaz bir parçası olduğu bir gerçek.

İleri teknoloji ürünü olan elektronik cihazlar kişisel olarak yoğun bir şekilde kullanılırken, şirketler de ihtiyaçları çerçevesinde ileri teknoloji ürünü olan elektronik cihazları yoğun bir şekilde kullanmakta.
Başta iletişim ihtiyacımızın artık anlık hale geldiği günümüzde şirketler de özellikle saha çalışanları ile anlık iletişim kurmak istemekteler.

Şirketler bu sebeple toplu olarak satın aldıkları cep telefonlarını, tabletleri hatta notebookları çalışanlarına zimmetleyerek şirket iletişimini sağlamaktalar.

Kişisel olduğu kadar, şirket çalışanları tarafından kullanılan elektronik cihazlara sigorta ve güvence hizmeti veren Cepkask A.Ş Genel Koordinatörü Merve Söğüt’e bu konuyu sorduk.

Şirketlerin Bize İhtiyacı Var

Sözlerine şirketlerin bize ihtiyacı var diyerek başlayan Merve Söğüt , “Ekonomik koşullar, döviz kurlarındaki yukarı yönlü hareket, elektronik cihaz fiyatlarını olumsuz yönde etkilemekte. Buna rağmen şirketler elektronik cihazlara mecburen yatırım yapmaktalar.

Ticari hayat artık eskisi gibi değil, her şey yazılımdan ve bu yazılımları çalıştıracak elektronik cihazlardan geçiyor.
Bu elektronik cihazların başında da cep telefonu gelmekte. Artık cep telefonları işlevleri ve çalışma fonksiyonları bakımından notebook, tablet, fotoğraf makineleri gibi elektronik cihazların yerini aldı.

Biz de Cepkask olarak şirket çalışanlarına verilen başta cep telefonları olmak üzere bir çok elektronik cihaza onarım hizmeti sunuyoruz.
Bu şirketler için çok büyük avantaj. Örneğin şirketin çalışanına verdiği cep telefonunu kırılı ya da çalınır ise şirketler iki yol izlemekte. Şirket ya bu cep telefonunun bedelini çalışandan tahsil ediyor ya da sineye çekiyor.
Her iki durumda da ya çalışan ya da şirket mağdur oluyor. Biz bu sorunu çözüyoruz ne şirket ne de çalışan üzülmüyor.

Cepkask A.Ş olarak şirketlere cep telefonları için Cepkask Cep Telefonu Hizmet Paketimizi sunuyoruz. Notebook, tablet, fotoğraf makinesi, televizyon gibi elektronik cihazlar için de Teknokask Elektronik Cihaz Hizmet paketimizi sunuyoruz.
Hizmet paketlerimiz ile bir çok riski güvence altına alırken, yanında bir takım hizmetleri bir bütün olarak sunmaktayız. Çarpma, Düşme sonucu oluşan kırılmalar, Sıvı teması, Kavrulma, Yüksek voltaj, Doğal afetler sebebiyle oluşan hasarlar güvencemiz altında. Bunun yanında müşterilerimize Danışmanlık, Teknik Destek, Hukuki Danışmanlık, Kurulum, Veri Kurtarma, Teknik Servis gibi hizmetleri de bir bütün olarak sunuyoruz.

Şirketlerin bu yöndeki kurumsal ihtiyaçlarına cevap vermek adına online Kurumsal Satış Kanalımız olan www.cepkask.com.tr web sitemizi hayata geçirdik. Burada her şirkete ayrı bir şifre vererek, şirketin ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve fiyatlar sunmaktayız.
Şirketler www.cepkask.com.tr web sitemizden doğrudan kendileri alım yapabilirler ya da şirkete özel şifrenin verilmesi ile çalışanın alım yapmasını sağlayabilirler, tercih kendilerinin oluyor. Her iki yöntemi de kullanan bir çok kurumsal müşterimiz bulunmakta.

Çalışanların Aileleri de Güvence Altında

Biz şirketlerin çalışanlarına bu hizmeti sunarken, çalışanların aile fertlerini de unutmadık. Çalışanların aileleri de şirkete özel tanımladığımız hizmetlerden ve fiyatlardan yararlanabilmektedirler.

Cepkask | PayU İle 2 -12 Taksit İmkanı

Biz Cepkask A.Ş olarak kurumsal müşterilerimiz için de taksit imkanını sunuyoruz. Dünya’nın önde gelen ödeme sistemleri kuruluşu olan PayU Türkiye ile yaptığımız işbirliği neticesinde şirketlerin Hizmet Paketlerimizi 2- 12 taksit seçeneği ile almalarını sağlıyoruz. Yani şirketlerin elektronik cihazlarını güvence altına alırken, keselerini de güvence altına alıyoruz.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı