Teknoloji

Yeni iPhone 11, 11 Pro ve 11 Pro Max Duyurusu Yapıldı

Bilindiği üzere kullanıcılar tarafından merakla beklenen iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max’in duyurusunu Apple tarafından yapıldı.

Teknoloji severlerin ve diğer markaların merakla beklediği yeni iPhon cep telefonları büyük ölçüde beklentileri karşıladı.

Yüksek segmentte rekabet oldukça kızışacak gibi görünüyor. Ancak rekabet teknolojide olduğu gibi aynı zamanda son kullanıcı fiyatlarında da yaşanmakta.

Yüksek teknolojinin fiyatlarının da yüksek olması pek sürpriz olmasa da satış ferekansını oldukça etkilemekte.

Özellikle Türkiye’deki satış fiyatları da merak konusu.

Apple'ın web sitesi aracılığı ile iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modellerinin Türkiye fiyatlarını açıkladı.
Apple’ın web sitesi aracılığı ile iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modellerinin Türkiye fiyatlarını açıkladı.

iPhone 11, 11 Pro ve 11 Pro Max fiyatları

Türkiye’de 5.8 inç ekranlı iPhone 11 Pro nun başlangıç fiyatı 10.999.-TL, 6.5 inç ekranlı iPhone 11 Pro Max fiyatı da 11.999.-TL olarak satışa sunuldu.
Bu fiyatlar bütçenizi aşıyor ise 6.1 inç iPhone 11 64 gb ın satış fiyatı da 7.300.-TL

Günümüz Türkiye koşullarında iPhone sevdalılarının bu fiyatları nasıl karşılayacağı da ayrı bir merak konusu. Ancak zaman içinde eğer döviz kurlarında beklenmeyen bir yukarı yönlü hareket olmaz ise fiyatların aşağı yönlü gevçeyeceği de beklentiler arasında.

iPhone 11, 11 Pro ve 11 Pro Max fiyatları
iPhone 11, 11 Pro ve 11 Pro Max fiyatları

iPhone 11, 11 Pro ve 11 Pro Max fiyatları

Geçmişi büyük başarılar ile dolu Apple’ ın yeni gözdesi İPhone 11 kullanıcıları çok şaşırtacak.3 adet kameranın birincisi geniş açı, ikincisi ultra geniş açı ve üçüncüsü de yakınlaştırma olmakla beraber çözünürlükler 12 MP + 12 MP + 12 MP olarak tasarlanmış. Yeni İphone larda ön kamera çözünürlüğünü 7 MP’den 12 MP’e çıkararak kullanıcılarına profesyonel bir fotoğraf çekimi deneyimi sunuyor.
6.1 inç ekran boyu, 1792×828 ekran çözünürlüğüne sahip olan iPhone 11 kusursuz bir görsel deneyim sunmakta. 3110 mAh bataryası ile kullanım süresini kesintisiz olarak uzatmayı başaran Apple, kablosuz şarj imkanı ile bu amacını desteklemektedir.

İPhone sürümü İOS 13 yeni

Ayrıca İPhone 11 lightning kablosuyla beraber USB-C girişi sunmaktır. Bütün bunların yanında depolama olarak da kullanıcılarını düşünen Apple yeni modelinde yüksek ve sorunsuz depolama kapasitesi sunuyor. Yeni gelecek olan İPhone sürümü İOS 13 yeni ürünle beraber kullanıcılarla buluşmaktadır yeni İOS sürümüyle birlikte performans gerektiren işlemlerde Apple kullanıcıya kullanım kolaylığı sunuyor. Apple denildiğinde akla gelen yenilik, kusursuzluk, üstün performans gibi özellikler yeni İPhone ürünüyle de devam etmektedir alanında devrim yaratan Apple yeniden kullanıcıların karşısına rakipsiz olarak çıkıyor.

iPhone 11, 11 Pro ve 11 Pro Max İçin Cepkask Şart

Yeni iPhone cep telefonlarını Cepkask Genel Müdürü Tayfun Gülgeç’e sorduk. Tayfun Gülgeç, yeni iPhone cep telefonlarının kullanıcıların beklentisini özellikle fotoğraf teknolojisi bakımından ziyadesi ile karşıladığını ancak onarım maliyetleri bakımından da tüketiciye önemli külfetler getireceğini söyledi. Tayfun Gülgeç sözlerini, tüketicilerin yeni iPhone Cep Telefonu alırken mutlaka yanında Cepkask Cep Telefonu Hizmet Paketini de almalarını önerdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı